Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódásom van?

Agyrázkódásom van?

Figyelt kérdés

Szombaton foci közben elég csúnyán bevertem a fejem a földbe.

A koponyám hátsó része ütközött a talajnak. Tudom sajnos ez a legvékonyabb rész.

Akkor semmi tünetem nem volt kiültem a pálya szélére és 15 perc múlva haza bicikliztem. Másnap délelőtt semmi baj nem volt. Délután újból kimentem a pályára. szerencsére aznap nem vertem be a fejem, de utánna kb 8 órakkor megszédültem, lefeküdtem és elmúlt egy pár perc múlva. Orvosnál nem voltam.

Ha ez agyrázkódás akkor csak az enyhe kategóriában tartozhat, ennél súlyosabb tünetek nem voltak (pl hányás)

Kell aggódnom?

Agyvérzésem lehet?

Más agykárosodás történhetett?

14 éves vagyok.

És mint már mondtam csak szédülés jelentkezett minimálisan.(egyébként vacsora után)



2018. ápr. 16. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem helyettesíti a szakszerű ellátást és a szakemberi véleményt, de kizárólag a leírtakból kiindulva valószínű egy nagyon enyhe agyrázkódásod lehet, ha nem volt semmi egyéb tünet. Figyeld hogy szokatlan szédülés, fejfájás nincs-e, kicsit pihizősebb legyél még pár napig, aztán szerintem nem lesz semmi.

De ez csak a kérdésed alapján egy laikus véleménye. Nem vagyok orvos és nem is vállalok semmiféle garanciát vagy felelősséget.

2018. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért volt tünet másnap is, szóval orvoshoz kellene menni. Miből go dolod, hogy csak agyrázkódástól lehet szédülni meg fájhat a fejed?
2018. ápr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
*gondolod
2018. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!