Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Tegnap délután felálltam és nagyon beütöttem a fejem egy vasdarabba, elég nagy pukli van rajta és fáj, egy pillanatra megszédültem. Szerintetek menjek balesetire? Koponyám törhetett? Csak a fülem zúg eléggé. Fejfájás nem volt Köszi Maci

Keress kérdéseket hasonló témákban: fejsérülés, koponya

2018. ápr. 30. 07:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ha zúg a füled, akkor mindenképpen menj be.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 30. 08:02 Privát üzenet
Egy röntgen nem árthat, ha tényleg nagy volt az ütés.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. ápr. 30. 08:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tegnap délután ki huzták a fogamat, de a vérzés nem ált el, és véres pukli is van mi a teendő?
Van a sípcsontomon egy tenyérnyi sötétebb folt, pár puklival, ami kicsit meleg is. Beütöttem pár hónapja. Volt már korábban is, és fél év alatt múlt el. Nem vagyok cukros. Mi...
Szerintetek vissza nől?
A hülye barátom délután egy vegyszerrel teli ínjekciós fecskendőt belém szúrt és az anyagot belém nyomta, kb.3 ml jutott a vérembe (szerintem hipó volt vagy gyomírtó, de nem...
Beutottem a vallam es a kulcscsontomnal lett egy pukli dio nagysagu nagyon faj mi lehet eltorhetett? Nem tudok jelenleg orvoshoz menni.
Megcsípett egy pók ma délután. Most egy nagy pukli van a nyakamon és egy kicsit elkezdett zsibbadni a kezem. Szerintetek ez lehet allergiás reakció? Hogy tudnám lejjebb vinni a duzzanatot?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!