Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódás utáni csökkent...

Agyrázkódás utáni csökkent képességek?

Figyelt kérdés
1,5 napja nagyon beütöttem a fejem. Voltam az ügyeleten, volt koponya CT, tetanusz. Azóta nagyon lassú a felfogásom, kb mintha egy fátyol lenne az agyamon. Rövid távú memóriám is nagyon rossz. Nem tudok tanulni, pedig sok zárthelyi lesz a héten. Meddig fog ez tartani? Ugye nem marad tartós?
2018. máj. 7. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno kb 1 hetig volt igy, meg az iras is nehezkesen ment , mondjuk en rendesen odacsaptam a fejem, konkretan arccal elore estem a padlora magasrol. Szerintem 1 nap utan ez normalis nalad is! Jobbulast :)
2018. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Köszi a jókívánságot is, megnyugtattál azért. Valamivel lehet gyorsítani a regenerációt?
2018. máj. 7. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan 1 hónapja ájultam el, éjjel felkeltem inni, aztán a földön fekve tértem magamhoz, a kőpadlóba ütöttem be a fejem.

CT, EEG negatív lett, de kb. az elmúlt héten kezdtem "tiszta" lenni.

Addig kábultság, feledékenység, szótalálási nehézség. + béka feneke alatt van a vérnyomásom, így szédelgek alapból is, ezért is ájultam el.

Az ideggyógyász ginko biliba forte tápkieget ajánlott. Amit végül nem kezdtem szedni, mert pont jobban lettem, mire szóba került.

Kíméld magad, pihenj és esetleg próbáld meg a ginkót.

2018. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 nap teljes kikapcsot engedj meg magadnak a zhk ellenere is, amikor tenyleg csak pihensz, fekszel /alszol, egeszseges kajakat eszel , regeneralodsz. Vitamint is szedhetsz, tovabb is, mint 2 nap, csak ne ess tulzasba.
2018. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, jókívánságot, megnyugtató hogy nem maradok örökre krumpli. :D Vettem Ginkgo Biloba Forte-t és igyekszem pihenni.
2018. máj. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!