Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki ment a térdem szombat...

Ki ment a térdem szombat éjszaka, majd kedden véletlen meginogtam és kicsit rá terheltem majd ujra kiugrott egy pillanatra, ez normális?

Figyelt kérdés

amint el estem vissza is ugrott a helyére , majd segítettek felállni de amint óvatosan megterheltem újra és újra kiugrott , következő napokban bedagadt , borogattuk orvosokat jártam bicegve érzetre terhelés nélkül sokat javult , eddig nem is próbáltam erőltetni , ma viszont (kedden kb 55 órával az eset után) véletlen rá álltam enyhén mert meginogtam és reflexszerűen rá léptem , újra éreztem , hogy megugrott de abban a pillanatban a helyére ment , kérdésem az , hogy ez mennyire normális hogy ujra és ujra kiugrik? ez azt jelenti hogy elszakadt a szalagom és nem tudja megtartani? holnap megyek orvoshoz ott is fel vázolom a problémát de hátha van nehány jártas ember köztetek . Köszi remelem érthetően fogalmaztam .

23/F



2018. máj. 15. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ugy érzed kiugrik, akkor lazák a szalagok. Valószínűleg megnyultak az esésnél. Pihentesd, kíméld, és majd az orvos megmondja pontosan, hogy mi van. Röntgen és UH vizsgálat után.
2018. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!