BusaPisti kérdése:

Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elszívtunk egy füves cigit,és miután elszívtuk, nekem mennem kellett. Hévvel utaztam, és hirtelen elkeztem nem látni. Le kellett szállnom a következő megállónál, mert csak fehér pontokat láttam. Nagyon homályosan láttam csak. Aztán leültem a járdára és vártam. 10 perc múlva már újból láttam.

Szeretném megtudni hogy ez azért van, mert szívtam és siettem, hév stb...vagy ez lehet súllyos is? előtte még nem volt ilyen.

köszönöm a válaszokat 17/lány



2018. máj. 20. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagy a valószínűség, hogy összefügg. Nem fogom mondani, hogy többet ne tedd - bár, valóban nem kéne -, mert általában a tinik a józan tanácsokra fittyet hánynak. Persze, remélem, hogy ennél okosabb vagy, és tanultál ebből az esetből.

Lehet, hogy nem érdekel, de elmondom: évtizedekkel ezelőtt volt egy barátnőm, aki kipróbálta, de nem szándékosan, mert rendes cigi helyett kínálták füvessel, és akkor beszerzése is sokkalta körülményesebb volt, de neki például úgy hatott, hogy őrjöngeni, törni-zúzni kezdett tőle, és utána nem emlékezett rá. Mindenkire másképp hat, főleg ha előtte nem is próbálta.

2018. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jobb mint ha szar antidepresszánsokat szednél.

Ne figyelj a marihuánaellenes propagandistákra. A fű gyógyítja a rákot.

2018. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#1 Ne beszélj már hülyeségeket,ilyet csak egy agymosott gyógyszeriparbérenc mond.
2018. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A fű nem gyógyítja a rákot, csak a fájdalmat enyhíti. A barátnőm pedig nem hazudott. Rá ilyen hatással volt, és nem tudom milyen füves cigit kapott anno, és ezt ő sem tudta. DE nem is ez volt a kérdés.


Érdekes, hogy lehetett volna normális választ írni neki, de csak mikor én írtam ide, akkor jelentek meg a hozzászólók, hogy ne hallgasson rám, mert nyilván én vagyok az "agy mosott idióta gyógyszegyári lobbista bérenc"... nem vagyok, mivel ugyanúgy utálom a kemikáliákat, ha tehetem gyógynövényekkel váltom ki, amit tudok, csak akkor alkalmazok kemikáliát, ha az végképp elkerülhetetlen. DE nem fogok olyan felelőtlen, és szakmámból kifolyólag etikátlan választ adni egy tinédzsernek, "hogy ó, tuti nem attól volt, nyugodtan szívd a füves cigiket, mert az csak a hasznodra válhat!"

Akár le pontozhattok érte, mindegy. Segítő, és normális válaszokat igyekszem adni az embereknek életkortól független, még akkor is, ha valakinek más a véleménye. Legyen! Csak tegye ő is normális hangnemben.

2018. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A fű megemeli a pulzusszámot és csökkenti a vérnyomást szóval annak is betudható, hogy esetleg ájulás kezdete lehetett. Vagy pánikroham, azt is tud okozni.

Régebben velem is volt ilyen csak buszon. Kora reggel szívtam, üres gyomorra és siettem a buszhoz. A buszon elkezdett zúgni a fülem,tompulni a hang, szemcsésedni / elmenni a kép úgyhogy gyorsan leszálltam és leültem. Azóta sem volt ehez hasonló, szóval nem kell nagyon megijedni, előfordulhat csak jól kell kezelni.

2018. júl. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!