Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet olyat tettem amit nem...

Lehet olyat tettem amit nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Elkapott a hév és több alakzatot is belekaristoltam a combomba. (Frissen vett steril tűvel) és most aggódom hogy mennyire fognak megmaradni.


Igazából ebben az a leggázabb hogy nemsoká jön a nyár . Privátban tudok képet küldeni, hátha látjátok mennyire mély. Szerintem nem fog annyira megmaradni , de jó lenne egy kis megerősítés.



2018. máj. 21. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog maradni. Idővel persze halványul, de a heg megmarad. Remélem, tanultál belőle és többet nem csinálsz ilyet. Egyébként nem normális, hogy csak úgy ilyet csinálsz...
2018. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha küldesz éles képet, amin látszik a mélysége akkor lehet tudok segíteni, hogy mennyire marad meg. Nekem is van jó pár nagyon változó mélységű munkából kifolyólag.
2018. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem ez az első alkalom,és azt sem tudom megígérni hogy az utolsó. Meglátjuk ezek mennyire maradnak meg ,mert mind olyan helyen van ahol fürdőruhában már látszanak . Ha nagyon látható nyoma lesz lehet ez volt az utolsó .

Az hogy azt mondtad nem normális jól esett :). Végre kicsit "különlegesnek" érezheti magát az én kicsi lelkivilágom ^-^

És viccet félretéve ez még egyáltalán nem vészes .

2018. máj. 21. 20:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te képes voltál szándékosan venni egy tűt ezért? Kérd meg a szüleidet, hogy keressenek neked egy pszichológust. Itt nem az a baj, hogy megmarad-e, hanem az ok. Egészséges ember nem esik magának.
2018. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ja amúgy az egyik egy csillag, de nem vagyok sátánista ne értsétek félre .

Eredetileg nem ezért vettem, csakhát.. megláttam milyen éles...

2018. máj. 21. 20:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusra van szükséged. Első vagyok.
2018. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Anya szerint hülyeség a pszichológus,mondtam neki hogy jó lenne elmenni,azt mondja vele is tudok -beszélgetni . Persze ő nem tudja hogy miket csinálok, csak hogy néha rossz kedvem van. Különben sincs pénzünk rá.
2018. máj. 21. 21:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyereknél a helyi pedagógiai szakszolgálathoz is el lehet menni ingyen. Amúgy jobban járnál, ha megmutatnád neki, hátha attól megijed.

Az iskolapszichológust is megkeresheted, tud tanácsot adni.

2018. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Suliban nincs. Anyának biztos nem mutatom meg.
2018. máj. 21. 21:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a vagdosósdi manapság? :( Szinte minden nap érkezik egy ilyen kérdés. Lányok, ne csináljátok, én elhiszem, hogy problémáitok vannak, de nem ez fogja megoldani. A szervezet regeneráló képessége véges, ha csak úgy megsérted a bőrfelszínt, annak bizony nyoma lesz, ha nem is örökre, de sokáig. A sebészek se véletlenül feszítik a bőrt és az ún. Langer-vonalak mentén készítik a bemetszéseket. Úgy fog a legkisebb heg keletkezni, de még az se lesz nyomtalan, hát ha még egy tűvel csinálod össze vissza. Szerintem később bánni fogod, legalábbis én biztos megőrülnék a hegektől, amiket tizenévesen okoztam magamnak, egy nő szereti a szép bőrt nem? Az én kamaszkorom is szörnyen nehéz volt, felmerült az öngyilkosság gondolatától kezdve minden, de sose ártottam magamnak, anyukámmal mindent meg tudtam beszélni, mindig segített, neked is ezt tanácsolom. :) Ne bántsd magad, csak egy van belőled.
2018. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!