Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kedden bevertem a fejem....

Kedden bevertem a fejem. Lehet belőle gondom a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kedden hazafelé utazva a vonaton bevertem a fejem. Kabinos fülkében ültünk. Letettem a táskám, pólóm majd lendülettel ültem volna lefelé, de sajnos a két hely közötti elválasztóba bevertem a fejem.

Aki velem volt, az az mondta, hogy eléggé nagyot koppant.

Akkor nem volt semmi bajom, még haza is bicikliztem.

Picit éreztem az utődés helyen, de semmi komoly nem volt. Baseball sapka volt a fejemben(hátul viszonylag kemény műanyag állító része van. Nem tudom mi a neve.)

Hazajöttem ebédeltem majd én marha hason feküdtem és tettem a fejemre vizes ruhát, jeget is.

Szerintem ezzel nem lett volna gond, hogy ha nem hason feküdtem volna. Fejemet pólóval támasztottam meg.

Utána kB fel óra múlva a fejem baromi erősen fájt. Oly annyira, hogy nem tudtam lehajolni, ágyat levetni.

Bevettem egy rubofent. Anyum mondta, hogy vegyem be a fejfájásra.

Este nem volt semmi bajom. Csak az utődés helyét éreztem melegnek. Baseball sapka műanyag része is meleg volt. Anyum szerint a nap miatt. De a párna nem hinném.


Másnap mentem iskolába. Ugyanúgy éreztem az utődés helyét. De nem volt szédülés hányinger, látászavar stb.

Nyakamnál pedig feszül az izom. Lehetséges, hogy el aludtam, de lehet köze az esetnek?


Orvos nem látta a fejem. Érdemes lenne ennyi idő múlva akár kórházba menni?


Sajnos picit hipochonder vagyok. 2 napot azzal töltöttem, hogy mi fáj. De végül rájöttem, hogy a nyakamnál van a gond.


Egyébként mikor eszek, akkor a fülem felett 2-3cmre akkor picit furcsa. Ha rajtam van a baseball sapka, akkor olyan, mintha tágulna a fejem alatta.

Lehet hülyén hangzik de nem tudom másképp fogalmazni.

Érdemes megnézetnem magam?

Mikor lefekszek olyan furcsa, random össze vissza érzem a fejem. Mintha valaki nyomna rajta egyet véletlenszerűen.

2 ember tapogatta a fejem. Anyum szerint be fogok golyózni. Ha bármi komoly bajom lett volna akkor nem mászkálnék. Hanem fel se birnék kellni. De én aggódom. Nem e lett véletlenül valami bajom.



2018. máj. 25. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp meglátogatnék egy orvost a helyedben, és igen, a fejeddel kapcsolatban, mert van és lesz is baj, ha nem csinálsz valamit, csak ehhez az ütésnek semmi köze nincs.
2018. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt hányás, eszméletvesztés, látászavar az elmúlt három napban, akkor már valószínűleg nem lesz nagyobb probléma, de azért érdemes ellátogatni az orvoshoz, mert egyrészt megnyugtat, másrészt bevilágít a szemedbe, onnan meg tudja mondani, hogy lát-e valami rendelleneset.
2018. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En kb masfel eve utottem meg nagyon a fejemet (galeriaban ugraltam az agyon, kozel volt a plafon :D ) Akkor nagyon elszedultem, szinte osszeestem es meg napokig fajt az utes helye, es sokat szedultem is, de elmult minden gond nelkul. :) Ha teged megnyugtat, menj el az orvoshoz, de remelhetoleg nincs semmi gaz. :)
2018. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolót nem értem.


Csak attól félek, hogy később lesz valami bajom.

Attól félek, hogy az agyamban vérrög, vérömleny vagy bármilyen más rossz dolog van. Ezeknek lenne tünete?


Hátul vertem hé a fejem a tarkóm felett ahol amúgy is olyan a fejem formája, hogy ott található a csont. És lehet azzal ütközött az agyam vagy nem tudom.



Vertem már be ajtókilincsbe is a fejem. De hátul még sosem kapott ütést.

KB 3 éves koromban mikor kirepültem a bicikliből. Hátul ültem és hirtelen fékezés miatt. Anyum elmondása szerint.

2018. máj. 26. 10:52
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha nincs semmi más neurológiai tünet, akkor nem lesz gond.

Elmehetsz orvoshoz, ha az megnyugtat, úgysem fog semmit sem csinálni. Persze, hogy fáj, hiszen megütötted, pár napig még fog. Tarkója alatt mindenkinek van a csont, az alatt meg egy szalag, ami védi a nyakcsigolyákat, az nagyon tud fájni és merevedik is a nyak tőle.

2018. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Mi lett veled? Nekem pont ugyanilyen problémám van,és érdekelne, hogy végződött. A fallal jártam ugyanígy, le akartam feküdni az ágyba,és az ágykerettel és a fallal találkoztam. Ugyanazok a tüneteim és nem tüneteim vannak mint Neked.
2018. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!