Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vállfájdalomra jó a flektor por?

Vállfájdalomra jó a flektor por?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fekvőtámaszozni és valószínűleg ettől fájhat a vállam. Az elülső része fáj kicsit belül, a leeresztésnél...és ha hátrafeszítem

2018. jún. 1. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kicsit fáj, mint ahogy írod, akkor elég gyengébb fájdalomcsillapító is, ami van otthon, mert ez elég erős, gondolom, te is tudod.

Egyébként igen, jó! Pont a héten nem tudtam felkelni, mert megroppant a gerincem. Flektort szedtem rá, sőt, azzal is kentem be, mert krém is van itthon, 4-6 óráig hatott. Tehát tapasztalatból írom, hogy ilyen sérülésekre is jó a Flektor.

2018. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen esetben én azt tanácsolom, üss egy 10kiklós kalapáccsal a lábad nagy újjára és a vállfájdalmad nem fogod érezni.

Most komolyan: Amíg nem vizsgáltatod ki a vállad, addig a magángyógyszerezésnek hasonló a hatása. Mert könnyen meglehet, hogy a vállproblémád eredete akár nyakcsigolyától is eredhet.

2018. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Alapbol faj csak kicsit, ha hatrafeszitem vagy dolgozok edzek vele akkor ugy hogy besz*rok

Ha nem csinalok vele semmit akkor turheto

2018. jún. 2. 09:27
 4/4 A kérdező kommentje:
De a flektor azer jol kivette belole bar tudom hogy ez csak egy ideiglenes megoldas lehet...:/
2018. jún. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!