Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csuklón ütőér alatt macska...

Csuklón ütőér alatt macska karmolás?

Figyelt kérdés
Tegnap este megkarmolt a macskàm mikor megijedt egy kutyától. Az ütőerem alatt kb 2mm-vel. Alkohollal és betadinnal lefertőtlenítettem. Erősen meg is rugott, bizonyos mozdulatoknál fáj is a csuklóm. Na szóvál mára eléggé bepirosodott a környéke és meg is duzzadt, most gyulladáscsökkentôs antikibtikumos krémet raktam rá. A cica kinti amúgy. Valamit kell még vele csinálni? Vagy ez jó így, esetleg lehet komolyabb bajom?
2018. jún. 2. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle nem kell ezt így túlreagálni. Akkor is begyullad ha sima tiszta késsel vágod meg magad. Szerintem az antibiotikumos kenőcs is felesleges. Lekezelted rendesen majd elmúlik.
2018. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom milyen mèly, a külsejét tudtam lefertőtleníteni, meg kinyomkodtam a vért belőle. Tegnap előtte kb 2 órával itthon a kézfejemet véletlenül meghasítottam, az nem lett ennyire piros meg duzzadt, ezért is parázok sgy kicsit.
2018. jún. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!