Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megéri orvoshoz fordulni?

Megéri orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete fáj a jobb csuklóm külső része ha különböző pozíciókban van,a támaszkodás is fáj.Nem tudom mi lehetett vele,nem erőltettem meg,nem estem rá.Megéri elmenni a sebészetre megnézetni,vagy teljesen felesleges?

2018. jún. 5. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Tökéletesen felesleges, ugyanis beutaló nélkül nem fognak foglalkozni veled a sebészeten. A háziorvosodat ajánlom ő majd elküld röntgenre, stb.
2018. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy van,hogy bemész a sebészetre megnéz a doki megröntgenez és mondja az eredményt.Nem szükséges beutaló
2018. jún. 5. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Éjjelre tegyél rá vizes ruhát. Nappal pedig hordjál csuklószorítót, és alá egy vizes papírzsepit tegyél. Természetesen fordulhatsz orvoshoz is.
2018. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inhüvely gyulladás lehet, ez reumatológiához tartozik, oda háziorvostól kell beutaló, de lehet megnézi és ő is ad rá valamit.
2018. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jún. 6. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!