Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a leghatásosabb gyógyír...

Mi a leghatásosabb gyógyír megerőltetett kéz és ebből fakadó, lassan elviselhetetlen fájdalom esetén? Sajna a pihentetés nem játszik.

Figyelt kérdés
Egy hete kezdem dolgozni egy tehenészetben, fejek, ugyan géppel, de a tőgyek törlése igen egyoldalú mozgás. Ezen felül is akad még, ami megterhelő a melóban. Illetve, a ház, ahová beöltöztem itt a farmon olyan undi koszos volt, hogy négy napig takarítottam, végigsúroltam mindent, amit csak lehetett. Máar az elő napokban is éreztem a fájdalmat, főleg reggel, kelés után. Zsibbadtak az ujjaim, fáj a kezem, tenyerem. Olyan fura fájás, tompa mégis erőteljes. Sajnos mot 11 napig meló van, ami azt jelenti hátra van 3.5 nap szünet nélkül. Már most is sírni tudtam volna napközben néha annyira fáj. FÁjdalomcsillapitót annyira nem szeretnék szedni, bár valszin muszáj lesz. De ezen felül mivel segíthetem még a gyógyulást? Borogazás,kenőcs? Milyen?
2018. jún. 8. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jegeld a kezedet, és fáslizd. A fásli alá vizes ruhát tegyél.
2018. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zöld dobozos lóbalzsammal kenegesd, ha a csuklód is fáj, akkor fáslizd be amikor terheled, de ha nem pihenteted pár napig, akkor csak egyre rosszabb lesz.
2018. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fájdalomra fájdalomcsillapítót tudsz már csak bevenni, máskor meg ne csinálj ilyet.

Nincs az az élethelyzet, amiben az jó döntés volna, hogy átveszel egy lakhatásra nem alkalmas házat. Akár JÁR a munka miatt, akár fizetsz érte, nem a Te dolgod lakhatóvá tenni. Pont az egy komoly piaci értékkel bíró munka, ha kitakarítod, amiért még neked járna a pénz.

2018. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szállás adott volt, bár csak karaván ház, és nem gondoltam, hogy ilyen lelakott :( Sajnos, főleg hogy szeretem a rendet, borzísztó kényelmetlenül éreztem magam benne. Igaz csak 3 hónap, de még így is muszájnak éreztem. Sajnos azzal nem számoltam, hogy ez lesz belőle :(. Most a hideg vizes borogatás valamicskét segített, bár munka közben visszaköszönt a fájdalom. Fróbálok majd bal kézzel is dolgozni, hátha levesz a teherből.
2018. jún. 8. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!