Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Farokcsonti fájdalom is...

Farokcsonti fájdalom is visszatérhet, akár egy bokasérülés, térdfájdalom, stb?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve ráestem a fenekemre, és olyan szinten fájt a farokcsontom, hogy az ágyban való megfordulás is perceket és jajveszékeléseket vett igénybe, és minden lépésnél sírni tudtam volna. Másnap dokihoz el is mentem, aki csak megvonta a vállát hogy nem tud vele mit csinálni, fájdalomcsillapító és aranyeres párna, szóval semmi RTG vagy valami.

Azóta ha úgy ülök vagy hosszabb ideig ülök akkor szokott fájni de nem vészes vagy hamar elmúlik.

Tegnap óta viszont azt tapasztaltam, hogy megint fáj, még fekvő helyzetben is, és pl. buszról leszállva kicsit sántítva a fájdalomtól mentem.

Lehet hogy néha előjön, mint mikor valakinek megsérül egy végtagja és úgymond "frontérzékeny"?



2018. jún. 18. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csont vagy izület megsérül vagy műtik az már az életben nem lesz olyan mint rég. És igen, a frontra ezek nagyon érzékenyek. Sokat nem tudsz vele tenni, tűrni vagy csillapítani.
2018. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!