Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Más is okozott már valami...

Más is okozott már valami miatt magának "szándékosan" sérülést? Pl azert, hogy gipszbe kerüljön?

Figyelt kérdés

Én mindig is ki szerettem volna próbálni, és végre elhatároztam magam.. A sérülések amúgy is mindig menők a suliban, a haveroknál és a lányoknál is.

Direkt csomó veszélyesebb dolgot csináltam, leugráltam helyekről, ugrattam biciklivel, és végül az egyik leugrásnál végre tényleg sikerült, hogy megsérüljön a lábam. Kiment a bokám, ezzel együtt megrepedt egy csont is, végre valóra vált a kívánságom és begipszelték! Ráadásul annyira nem is volt fájdalmas, azért nem akartam semmilyen káros, maradandó dolgot, nem is az, és így örülök, tök jó érzés így gipszben, mankóval menni helyekre, találkozni a haverokkal. Szerintem megérte. Más is csinált már hasonlót valami miatt? Pl tesi felmentésért vagy igazolásért? Vagy csak mert szintén kivancsi volt vagy a gipsz miatt?


2018. jún. 19. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Én 12 évesen leestem a mászókáról. Tönkre ment a nyaram, összesen 20 napot töltöttem kórházban, 5 hónapig jártam gyógykezelésre és semmit nem tudtam csinálni. 3 bazi nagy heg életem végéig ott marad a karomon. Hát ez marha nagyszerű dolog.


Gratulálok hogy ekkora intelligencia szintet sikerült elérned.

2018. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem unod még a sorozatos gipszes kérdéseidet?
2018. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én örülök,hogy még soha semmilyen komoly serulesem nem volt. Kisebb-nagyobb horzsolások, kék-zöld foltok és ennyi... pedig sportolok elég sokat, kézilabdázom és mellette még van jópár hobbi.

Ismerősök akik már törték el valamely csontjukat eléggé szenvedtek a gipsz miatt. Fájt is a sérülés plussz legalább hat hét gipsz, gyógytorna... több hónap volt a teljes felépülésük.

Én a helyedben soha többet nem csinálnék ilyet, lehet menő a gipsz de nem hiszem hogy egy leányálom....

Én legalábbis soha nem szeretném megtapasztalni. Ráadásul egyes is írta, örökké meglátszik...mondjuk te nem olyan komolyan sérültél,de végződhetett volna rosszabbul is...

Eszedbe ne jusson mégegyszer!

2018. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szándékos törés nélkül is ki lehet próbálni a gipszet, mert orvosi műszeres szakboltban is be lehet szerezni a kellékeket hozzá. Így nem kellett volna direkt eltörni valamidet.
2018. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!