Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig várjak az orvossal?

Meddig várjak az orvossal?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden de részletesen: pénteken kaptam egy elég nagyot a fejemre, bal oldali halánték-állkapocs-koponya környékére. Hogy fejberúgtak vagy ütöttek nem tudom, mert azonnal képszakadás volt, és a betonon landoltam, fejjel. Egy fél óra telhetett el mikor magamhoz tértem, utána még ütötték a fejem "hogy magamhoz térjek"mert közben többször is eszméletemet vesztettem. Utána egy jó óra hosszán át le volt benulva a jobb kezem, lábam.

Ez ugye pénteken volt, a fejem azóta is majd' szétrobban, rágni n tudok az allkapcsom recseg-ropog, de ami aggasztóbb hogy gyakran vagyok ájulás közeli állapotban, a fejemben furcsa nyomást érzek,elsotetul minden és napjában többször visszatér hogy zsibbad a jobb kezem, néha a lábam is, és olyankor nem tudom kontrollálni, mint egy darab kő, olyan érzés.

Gondoltam kiheverem, és az aki ezt csinálta velem azt mondta egy pár napig ez természetes mert megnyomódott valami ideg.

Na de mégis meddig?

Mikor kéne orvoshoz menni ezzel?


2018. jún. 20. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Se neked se senkinek a környezetedből nem jutott eszébe,hogy ezzel azonnal orvos?
2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nézd, feltettem egy kérdést..

De, eszembe jutott.

Viszont a környezetem az az ember volt, aki megnyugtatott hogy ez normális.

"Fölöslegesen" nem szeretnék orvoshoz mászkálni, mert nem vagyok olyan helyzetben.

Tehát ha ezek a reakciók a testem részéről normálisak, meddig?

2018. jún. 20. 15:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem normális, azonnal menj orvoshoz, lehet, hogy vérömleny van a fejedben, ami rövidesen megöl. A fejsérülés nem játék.
2018. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Ez teljesen normális. Igazad van.
2018. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek elég súlyos tünetek, ne várj tovább, azonnal menj orvoshoz, már régen kellett volna.
2018. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Le lehet szólni bárkit ismeretlenül,információk hiányában persze, ebben neked vn igazad.

Figyelj reálisnak tudom gondolni hogy ideiglenesen így reagál a test, meg azt is hogy nem.

Ezért kérdeztem.


Második válaszolónak Köszönöm, hogy a kérdésnél tudott maradni.

2018. jún. 20. 15:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg a negyediknek 🙂
2018. jún. 20. 15:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy percet se többet. Menj dokihoz.
2018. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, engem is minden nap laposra vernek az utcán...

Menjé orvoshoz lehet komoly baj is

2018. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy aki ezt tette veled, azt mondta, hogy ezek a tünetek normálisak...

Hát nagyon nem! Hogy érted, hogy nem vagy abban a helyzetben, hogy orvoshoz menj?

Te tényleg meg akarsz halni? Ez nem fog elmúlni, mert eltelt 6 nap, ember!

2018. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!