Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit gondoltok az iskolai...

Mit gondoltok az iskolai lövöldözésekről (Columbine, Sandy Hook, stb. )?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet elmebeteg az, aki ilyeneket csinál?
2018. jún. 21. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Annyira mint azok akik kiváltják belőlük ezt
2018. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
NEm egyszerűen elmebetegségről van szó. Ezek az emberek kitaszitottak, idegennek érzik magukat a környezetükben és senkivel nem tudják megbeszélni a problémájukat, mert nincsen kivel. Gyűlik bennük a feszültség, aztán vagy öngyilkosságot követnek el, vagy olyan hülyeségekkel kezdenek foglalkozni, mint a nemváltoztatás, vagy agresszivak lesznek vagy bármi ilyesmi. Ez tehát elsősorban nem orvosi probléma, hanem kultúrális és szociális.
2018. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
False flag
2018. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bárkiből ki lehetne ilyesmit provokálni, ha elég kitartóan csesztetik. Van aki depressziós lesz, más bánatevő,a harmadik drogos, a negyedik meg elkezd sziklát mászni, vagy futni. Néhány ember meg agresszív lesz. természetesen elitélem az ilyesmit, de szerintem ezek a lövöldözök nem elmebetegek a szó klasszikus értelmében.
2018. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

De, nekik mind komoly mentális betegségük volt.

Egyik kedvenc témám, főleg Eric és Dylan. Évek óta nagyon sokat foglalkozok vele.

2018. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a false flag véleményhez, ledöbbentem mikor ezt a videót megláttam, (2:50-től érdekes):

https://www.youtube.com/watch?v=B06vJf3sMtI

Az apuka röhögcsél mert azt hiszi még nem forog a kamera, majd na kezdhetünk mondja és megpróbálja felvenni a gyászoló apa karaktert. Előző nap lőtték agyon a pici kislányát, no comment. Ezért néztem utána az egésznek, meg a többi állítólagos merényletnek, megdöbbentő mik buknak felszínre, már előtte egy nappal fel volt töltve a hír neten számos helyen, mikor még meg sem történt. Ezeket sorban megrendezték, hogy az amerikaiak feladják végre a fegyvertartást. A másik ami megdöbbentő, hogy az amerikaiak ezt tudják is elég nagy tömeg nem hisz már ezekben a merényletekben, sorra leplezik le az úgynevezett "crisis actor"-okat, mint a fenti "apuka".

2018. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!