Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek, hogy a gipsz...

Mit tegyek, hogy a gipsz alatt ne legyen ilyen büdös a lábam?

Figyelt kérdés

3 hete van gipsz a lábamon, mivel nyár van és meleg természetesen beizzad alatta, pedig könnyített gipszem van. Mosni itt is csak a szabadon lévő testrészeket tudom, hiszen a műanyag rész víztaszító, de az alatta lévő géz nem. A szag már olyan borzalmas, hogy saját magamtól hányingerem van, és nem igazán tud más a 2m-es körzetemben tartózkodni. Kínomban fújtam be Rexonát, de talán még rosszabb lett. Kérlek segítsetek,ti hogyan bírtátok ki? Esetleg nem létezik valamilyen spray ez ellen? :(

U.I.: még kb 2 hétig fenn lesz a gipsz a lábamon, így nagyon jó lenne valami ötlet.



2018. jún. 21. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a nyár miatt van. Nekem télen volt fent gipsz, és nem volt büdi. Ameddig tudsz nyúlj be valamire rátekert gézzel, amit át tudsz itatni hígított szesszel. Próbálj meg beleszórni hintőport. Lehet meg tudnád beszélni az orvosoddal hogy vegyék le, és helyette vannak már korszerű levehető rögzítők. Nekem sem volt végig fent a gipsz, mert nem tudtam benne egyáltalán járni, és olyat vettem magamnak privát. Állítólag finanszírozott is lehet, de nekem azt mondták nem írják fel receptre. Külföldön már ilyeneket használnak gipsz helyett. Ezt le tudod fűzni, és tisztálkodni tudsz rendesen. Jobb is, mert állítható a szorossága.
2018. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!