Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tudok csinálni, ha nem...

Mit tudok csinálni, ha nem tudok elaludni úgy fáj?

Figyelt kérdés

Edzésen félreléptem, kiment a bokám. Igazából nem tűnt komolynak, mert 10 percen belül elmúlt a fájdalom es ugyanúgy tudtam mozgatni mint előtte. Szóval visszaálltam még vívni, lazán hazajöttem kétlábon, mintha semmi bajom nem lenne. Bekentem lóbalzsammal is itthon, biztos ami biztos... Viszont amióta lefeküdtem egyre jobban fáj. Most itt tartok, kb 2 és fél óra szenvedés meg jegelés után, hogy nem tudok aludni miatta. Kissé bedagadt, de ez is csak ez idő alatt.


Mit tudok csinálni, ha szeretnék aludni, de semmiféle fájdalomcsillapíto sincs itthon?


2018. jún. 23. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg flector gél helyileg. És amint teheted, doki. Egyébként érdemes fájdalomcsillapítót tartani otthon: algopiin, algoflex, voltaren dolo...
2018. jún. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Mit tudok csinálni, ha szeretnék aludni, de semmiféle fájdalomcsillapíto sincs itthon?"
2018. jún. 23. 02:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha van valaki aki be tud vinni az ügyeletre/sürgősségire, akkor kérd meg hogy vigyen el. Ott valószínüleg adnak rá valamit, esetleg meg is röntgenezik, mert lehet hogy komolyabban megsérültél.
2018. jún. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Ügyeletes patikában tudsz venni fájdalomcsillapítót, esetleg benzinkúton.
2018. jún. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!