Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevertem a fejem hátul. Lehet...

Bevertem a fejem hátul. Lehet komoly?

Figyelt kérdés
Az ágy szélébe vertem be a fejem hátsó részét éjszaka. Elég nagyot koppant, viszont nem volt eszméletvesztés, hányás, hányinger, szédülés, látásprobléma stb. Már a helye sem fáj annyira. Valahol olvastam, hogy létezik, hogy megütöm, semmi tünet és vérrög keletkezik. Vagy ahhoz sokkal nagyobb ütés kell? Nagyon pánikolós vagyok.

#fej #Sérülés pánik
2018. jún. 25. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem valószínű, de ha nagyon izgulsz akkor menj be ügyeletre és mondd azt, hogy beütötted a fejed és szédülsz, rosszul vagy, hátha megnézik valami agyszkennerrel.
2018. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam orvoshoz menni, de lehet az lesz. Nem tudom, nincs semmi tünet, máskor is volt már, hogy úgy lefejeltem csak most jobban ráparázok.
2018. jún. 25. 11:40
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagy a vérrög kockázata inkább időseknél áll fenn?
2018. jún. 25. 12:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Ember!Itt többnyire laikusok vannak. De még ha szakemberek is lennénk, (én nem vagyok az), akkor is honnan tudnánk látatlanban, hogy hol ütötted meg, mit a fejed (agyad) mely részét ütötted meg, és az mit okoz esetleg hosszútávon? Én egy CT-t, esetleg MR-t (ha nincs a fejedben mágneses dolog) javasolnék.
2018. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor is kell ha semmi tünet nincs?
2018. jún. 25. 12:37
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én csináltatnék (pedig rettegek az orvosoktól), mert hosszútávú, késleltetett tünet is lehet, sőt olyan is, hogy holnap vagy holnapután váratlanul össszeesel és meghalsz az utcán.
2018. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet túlreagáltam, ilyen máskor is volt, hogy hirtelen lefejeltem. :/ a helye sem érzékeny meg sem tudom mondani pontosan hol ütöttem meg. De ha szerintetek szükséges lehet megnézetem.
2018. jún. 25. 12:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén mikor kiírtam a kérdést nem gondoltam volna, hogy egyből a halál lesz a téma. Megnézettem (nem orvossal) a hajam alatt semmi sem látszik, sem púp, sem semmi. Ha nem írtam volna ki a kérdést valószínűleg már el is felejtettem volna az egészet. Mindig azt hittem egy komoly sérüléshez nagyon mechanikájú ütés kell.
2018. jún. 25. 12:53
 9/15 A kérdező kommentje:
Pupilla összehúzódik ha belevilágítok.
2018. jún. 25. 13:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha se púp, se más nem látszik, akkor nem lehetett olyan nagy ütés, ilyen mindenkivel előfordul.
2018. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!