Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zsírdugo van a fulemben nagy...

Zsírdugo van a fulemben nagy valószínűséggel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tavaly is volt h bedugult a fülem és ez volt a baj. Most nem dugulj be de gondoltam kitisztított fulpucival, amit nagyon nem kellett volna, mert most ugyan olyan érts mint akkor volt. Nyaralók Törökországban. Mit csináljak?
2018. júl. 6. 22:59
 1/8 anonim válasza:
Van Egészs.bizt. kártyád? Orvos kéne hozzá vagy kiáztatni valamivel esetleg szemöldökcsipesszel kiszedni?
2018. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen van biztosításom. Én is szemöldök csipeszre gondoltam de eeg félelmetes :D nagyon zavar nagyon rá nyomja a hangulatomra a bélyeget... elmúlni nem fog , ugye...?
2018. júl. 6. 23:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Az AXA-bal van utasbiztositasom
2018. júl. 6. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Megmondom őszintén lehet undi lesz de én nem használok fülpiszkát mert csak beljebb nyomja a cuccot. Én hullám csipesszel szoktam a lekerekített végével, azt kell mondjam azóta nincs zsírdugó a fülemben és meglepően jól kipucolja. Próbáld ki :)
2018. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huh nincs hullamcsattomde ha tudok szerzek, hatha...
2018. júl. 6. 23:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban van fülpumpa az kiveszi. Szerintem Törökországban is van. Igy néz ki: [link] A csatt, fülpiszkáló nagyon nem jó, mert megsérheted a füled.
2018. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vettem egy ilyet. Hogyan használjam h szívjon és ne fujjon?
2018. júl. 7. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Vízet kell belerakni (meleget) és azzal kell kimosni. Tarsd egyenesen a füled, tehát ne fordulj a mosdókagyló felé, mert akkor egyből kifolyik a víz. Nyomd bele a vízet, előbb utóbb kifog jönni a fülzsír is.
2018. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!