Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet belső vérzésem?

Lehet belső vérzésem?

Figyelt kérdés
Tegnap jóval többet ittam mint kellett volna és sajnos sokminden kiesett...haveroméknál voltunk és elmentünk egy helyre megnézni hogy van e valami..én hamar meguntam es gondoltam hogy hazamegyek.Falun történt az eset egyébként. Útközben el este párszor arra emlkeszem de egyedül mentem vissza haveromekhoz. Útközben nem igazán emlékszem hogy mi történt velem de mire vissza értem a haveromekhoz volt egy seb az arcomon. Az ő elmondásuk szerint én azt állítottam hogy lépcsőbe vertem be amire sajnos szinten mem emlekszek csak arra hogy később hánytam a sok pia miatt. Igazából nem latok magamon mást es a seb az arcomon is felszíni. Nincs valami magas lépcső haveromeknal szóval nagyot nem eshettem. Felek h történt velem valami útközben amire nem emlekszek. Szerintetek? 19/F

2018. júl. 8. 15:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom így látatlanban nem lehet megmondani de szerintetek?
2018. júl. 8. 15:50
 2/3 A kérdező kommentje:
A szüleim szerint túl reagálom mert hajlamos vagyok mindent túlreagalni. Csak ilyenkor egyből a mi van ha jut eszembe. De talan pár egyszerű eséstől nem lehet olyan magy a baj. Legalább is remelem :)
2018. júl. 8. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem először ittad túl magad? Majd hozzászoksz, később már fel sem veszed.
2018. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!