Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Lehet belső vérzésem?

Tegnap jóval többet ittam mint kellett volna és sajnos sokminden kiesett...haveroméknál voltunk és elmentünk egy helyre megnézni hogy van e valami..én hamar meguntam es gondoltam hogy hazamegyek.Falun történt az eset egyébként. Útközben el este párszor arra emlkeszem de egyedül mentem vissza haveromekhoz. Útközben nem igazán emlékszem hogy mi történt velem de mire vissza értem a haveromekhoz volt egy seb az arcomon. Az ő elmondásuk szerint én azt állítottam hogy lépcsőbe vertem be amire sajnos szinten mem emlekszek csak arra hogy később hánytam a sok pia miatt. Igazából nem latok magamon mást es a seb az arcomon is felszíni. Nincs valami magas lépcső haveromeknal szóval nagyot nem eshettem. Felek h történt velem valami útközben amire nem emlekszek. Szerintetek? 19/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: belső, vérzés

2018. júl. 8. 15:43  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Tudom így látatlanban nem lehet megmondani de szerintetek?

# 1/3Időpont 2018. júl. 8. 15:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A szüleim szerint túl reagálom mert hajlamos vagyok mindent túlreagalni. Csak ilyenkor egyből a mi van ha jut eszembe. De talan pár egyszerű eséstől nem lehet olyan magy a baj. Legalább is remelem :)

# 2/3Időpont 2018. júl. 8. 15:52 Privát üzenet
Gondolom, nem először ittad túl magad? Majd hozzászoksz, később már fel sem veszed.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. júl. 8. 16:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha elütnek (bicajjal vagy autóval) és syncumaros vagyok, akkor lehet belső vérzésem?
Valamilyen belső vérzésem lehet?
Megütöttem a fejemet a szemöldököm felett. Nem vesztettem el az eszméletemet. Lehet belső vérzésem?
Elestem. Ugy ereztem, hogy a bordam bele allt valamelyik belso szervembe. Lehet belso verzesem? Nem faj, szedulok. Csak bebeszelem magamnak?
Tegnap elestem bringával. Lehet belső vérzésem?
Belső vérzésem van?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!