Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térdfájdalom okai mik lehetnek?

Térdfájdalom okai mik lehetnek?

Figyelt kérdés

Ha nagyon megerőltetem a lábamat, (guggolás meg ilyesmi) a térdkalácsom körül elkezd nyilallni, és alig bírok kiegyenesedni. Mik lehetnek az okai? Szalagnyúlás, porckopás ilyesmi?

Köszi a válaszokat! :)



2018. júl. 12. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, nekem a bal térdkalácsom mindkét oldalában egy-egy ciszta van. Nem tudok törökülésben ülni például vagy keresztbetett lábbal is kb 5 percig bírom az ülést.
2018. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Korfüggő, de leginkább kopás.
2018. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak....a ciszta nem önálló betegség a térdben, csak egy jelzés, hogy nincs rendben.
2018. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne elmenni orvoshogy? Ugyanis lehet hogy csak a sporttól erőltettem meg meg sportolok...
2018. júl. 12. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után egy röntgen talán nem árthat. Jegeld, kenegesd, ha nem múlik keress azért fel egy ortopédiát! Kisebb bajból nagyobb lehet. Ja...és ha tudod, hogy az erőltetéstől van kerüld el ezt a helyzetet. Bár én középkorom végefelé járok de egy erőltetés nekem 3 hónap kínlódást jelent.
2018. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég régóta tart, viszont csak pár hete kenem meg jegelem. Mennyi idő kb. mire meggyógyul? Csak mert ha annyi idő alatt nem jön helyre a lábam akkor elmegyek orvoshoz... amugy köszi a válszokat!💕
2018. júl. 13. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt nyilván nem fogjuk diagnosztizálni a bajodat, pár hét már elég ahhoz, hogy megmutasd egy orvosnak. És tudod, mire bekerülsz....:-( háziorvos ad beutalót vagy irány a magánrendelés.
2018. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!