Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Denks műtéten estem át tavaly...

Teja kérdése:

Denks műtéten estem át tavaly szeptemberben. Az utóbbi pár napban vettem észre, h a lábszár és a t. kalács érintkezése mellett egy dudor jelentkezett. Én spec a csavarra gondolok. Lehetséges, h a csontom elkezdte kidolgozni a csavart?

Figyelt kérdés
A legfőbb ami oérdekelne,hogy maga a csavarok kivétele mennyi ideig tart? Kórházban tartózkodási idő? Valamint,h muszáj megint epidurált kapnom vagy helyi érzéstelenítővel kikapják és kész?
2018. júl. 18. 12:02
 1/2 Jueh válasza:
Szia. :) Nekem holnap lesz 1 éves a denksem viszont nekem nem lesz csavar kiszedés mivel hamarosan a másik lábam műtik denkssel. A dudor valószínűleg a csavar lesz, bár elméletileg be kellett hogy csontosodjon. A csavar kiszedés körülbelül az orvosom szerint 5 perc. Az attól függ hogy veszekedtunk meg az altató orvossal. Bár ahol engem műtöttek 18 év alatt mindenkit altatnak és ez az orvosom akkor is nagyon fontos előírás. Volt már ra példa hogy gerincest beszéltek de altatás lett a vége. De szerintem ha te gerincest akarsz akkor az altató orvossal esaz orvossal megbeszéled és megcsinalja ugy is. A kórházban töltött idő békés, nyugodt sebbel szerintem 1 max 2 éjszaka (szintén orvosfüggö). Remélem tudtam segíteni.:)
2018. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta én is megjártam a dokimat. Kiderült,hogy nem a csavarral van a gond,bár így is kiveszik. Egy nagy csont törött le! Most egy egynapos sebészeti beavatkozásra kell befeküdnöm. Ott elméletileg 24 órán bellül el kell hagyni a kórházat. Az epivel sajnos nincs jó tapasztalatom. A nagy kérdés,hogy mivel én Leiden mutációs vagyok ( heterozigóta) így mit fognak csinálni!
2018. aug. 8. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!