Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fel van dagadva a tenyerem,...

Fel van dagadva a tenyerem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
A jobb kezemen az "élet vonal" mellett nagyon fel van dagadva a kezem egy csíkban (szorosan követi az életvonalat). Ez nálam vagy másfél éve van, de azért mostmár meg szeretném szüntetni. Alapvetően nem fáj, csak néha ha megerőltettem, kb. Hónaponta egyszer, viszont akkor nagyon, szinte fogni nem bírok. Nagyjából fél centisre szerintem siman be van dagadva. Enyhén zöld, gondolom fut alatta egy ér, de nem hinnem hogy az érnek van baja, vagy legalabbis nagyon fura lenne. Ha ráteszem az ujjam a dagadásra, akkor érzem a pulzusom, kipróbáltam, a masik kezemen nem érezni. Lehet hogy meghúzódott az ín, de azért ahhoz túlzás az a másfél év. Csak 16 éves vagyok, szval nemtudom lehet e izületi probléma? Volt már valakinek ehhez hasonló tünete? Elmenjek orvoshoz vele? Vagy esetleg, ha lebetegszek mert megfáztam, akkor csak úgy mellékesen mutassam meg ezt is az orvosnak? Vagy hülyének nézne, hogy ezt minek mutatom? :D

2018. aug. 1. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal nézesd meg és én azt ajánlom, hogy kenegesd Fekete nadálytő krémmel vagy Perskindon-nal
2018. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!