Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térd csavar kivételre jegyezte...

Teja kérdése:

Térd csavar kivételre jegyeztek elő egy egynapos sebészet keretében. Vérproblémával altatás?

Figyelt kérdés
Ennél az eljárásnál ugye csak helyi érzéstelenítés illetve maszkos altatás jöhet szóba,mivel 24 órán bellül el kell hagyni a kórházat. A probléma csak annyi,hogy én Leiden mutációs vagyok ( heterozigóta) és elvileg ez kizáró ok az altatásra. Nem jártas esetleg valaki ebben a témában? Ameddig nem megyek az altató orvoshoz megpróbálok egy kis infót gyűjteni! Ha kapok előtte vérhigítót kérhetem a gyors altatást? Köszönöm előre is!
2018. aug. 8. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A Leiden mutáció nem kontraindikálja az altatás. Ha nincs reflux akkor lazán elmegy maszkosban.
2018. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azért is féltem annyira,mert minden kifogást a véremre szoktak fogni. Bár nem értem,hogy miért,hiszen a mindennapok során nem igényel gyógyszeres kezelést. A műtét előtt számíthatok vajon vérhigító szurira? Vagy csak a műtét után? Köszönöm!
2018. aug. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!