Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leszakadt a fél körmöm....

Leszakadt a fél körmöm. Mennyi idő míg begyógyul?

Figyelt kérdés
Szóval nyaraláson (aug. 6)beleakadt a műkörmöm a vízibiciklibe, és így leszakadt a fél körmöm. Szerencsére a körmöm fele ép,annak nincs baja.(A műköröm még mindig rajta van, kicsit levágtuk amennyire tudtuk.) A jobb kezem mutatóujjával történt ez, ráadásul jobb kezes is vagyok. Mivel nem sokára kezdődik a suli, félek, hogy nem fogok tudni vele rendesen írni, vagy tesin nem fogom tudni használni (nem hiszem, hogy jó ötlet lenne első nap már felmentéssel menni az új tesitanárhoz :D) Szóval az a kérdésem, hogy ez alatt a kevesebb mint egy hónap alatt, gyógyul-e annyit, hogy használni tudjam, és ne fájjon borzalmasan? Körülbelül mikor lesz megint ép?

2018. aug. 10. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy hónap kb
2018. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16
2018. aug. 10. 12:29
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Hát gratula! Azt hittem már húszon x... Mi a francért kell egy 16 évesnek egy műköröm????????????????????????????????
2018. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es kommentelő!

Úgy gondolom, 16 évesen tudok már normális, épeszű döntéseket hozni. Amennyiben mégsem, arra ott vannak a szüleim. Illetve, ha esetleg egyik sem sikerülne, tanulok a saját káromból, ne aggódj.

Tehát én hoztam egy döntést, a szüleim beleegyeztek. Ezek után nem hiszem, hogy Neked, vagy bárkinek is beleszólása lenne ebbe.

Annyira szeretem, mikor az embernek így is megvan a maga gondja, de azért még lökjünk egyet rajta.. Szóval kérlek szépen, amennyiben érdemben nem tudsz hozzátenni semmit, ne erőltesd meg magadat azzal, hogy belekötsz másba. Így mindenki jobban jár szerintem. :)

2018. aug. 10. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem lett volna műkörmöd, ami egyetlen embernek se tesz jót, akkor nem lenne ilyen gondod se :)
2018. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel is tisztában vagyok. :D
2018. aug. 10. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
16 évesen korrekt döntések? Na ne nevettess már.. Még kislány vagy!
2018. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
68%
Nekem 12 évesen volt először műkörmöm.Jól tönkre is tette a körmeimet, de nagyon megérte, egyrészt mert imádtam ,másrészt, megtanultam, hogy tönkreteszi a körmöm.Had döntse már el ő,hogy mi a jó neki.Segítséget kért,könyörgöm!Egyébként igen, annyi idő alatt rendbe fog jönni nagyjából.
2018. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fenéken is billentenélek, ha a lányom 12 évesen műkörmöket hordana... Meg az anyádat is, mert ő se százas.
2018. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!