Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitol faj a karom?

Mitol faj a karom?

Figyelt kérdés
Regebben thai boxoltam 1,5 evet, 5-6 eve abba hagytam. Azutan kondizni kezdtem el kb 3 evet, de mar 2 eve azt sem csinalom. Mult heten ujra kezdtem a thai boxot, de mar edzes kozben komoly, gorcsos fajdalmak jelentkeznek a karomon (legfokepp a jobb felkaromon) es erzem hogy nem a klasszikus izom laz. Van otletetek mi lehet az oka? Esetleg a konditol besavasodtam? Vagy hogy 2 even keresztul nem csinaltam semmit? 26/F

2018. szept. 12. 22:14
 1/1 Ricsi74zhf válasza:
Valószínű a sok kihagyás miatt van,de lehet más oka is.A sportkórházba kérj beutalót ha Pesti vagy és ott Dr.Pavlik Attilát keresd,ha vidéki vagy akkor reumatológia,és jobb esetben fizikoterápiára kell járnod...
2018. szept. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!