Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikorra gyógyul meg a csuklóm?

Mikorra gyógyul meg a csuklóm?

Figyelt kérdés
1 hónapja ráestem,elmentem orvoshoz megröntgenezték nincs törés. Szedtem gyulladás csökkentőt,kenegettem 3 hétig nadálytőkrémmel. 1 hónap alatt nagyon jól javult, de még mindig nem tudok rendesen fekvőtámaszozni mivel ilyenkor fáj belé nyilal egy fájdalom a hüvelykujjam alatt. Nagyon picit de tényleg nagyon picit megvan még dagadva. Zúzódásom mikorra javul meg? Pihentessen még de meddig?

2018. szept. 13. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én költöztetőként dolgozom, tehát ott is voltak már túlterhelések izom és ízületileg. Pont a csuklómat rántottam meg két hónapja és picit még most is érzékeny.


Mérsékelt igénybevételt ajánlok, nem kell csak pihentetni, de ne is erőltesd túl. Így legalább mozog, nem sorvad, de tud pihenni is. Néha sajna 2-3 hónap is van, mire teljesen nyomtalanul elmúlik.

2018. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor nem lehet húzódzkodni,súlyzózni sem? :( egyedül a fekvőtámasznál fáj a csúklóm.
2018. szept. 13. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Én húzódszkodást nem csinálnék a helyedben egy darabig, lightosabb súlyzó esetleg mehet.
2018. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!