Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Akit már gipszeltek: milyen...

Akit már gipszeltek: milyen érzés, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Edzésen (kézi) kiment a bokám. Annyira nem súlyos, gondolom nem tört el, nagyon óvatosan rá tudok lépni, de menni nem nagyon bírok, fáj és be van dagadva. Csapattársaim, haverjaim, akiknek volt ugyanilyen, azt mondták, hogy szalagsérülés lesz, talán részleges szakadás vagy húzódás, és azt nekik begipszelték több hétre. Ez megrémisztett, mert még sosem történt velem hasonló, nem tudom, mi lesz a kórházban, mit fognak majd csinálni, hogy gipszelik be ha be kell? Nagyon rossz? Fáj? Utána milyen? Ez az első ilyen sérülésem, így eléggé izgulok.
2018. szept. 18. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A gipszelés nem fáj, csak nagyon viszketni fog alatta. Szerezz be egy hurkapálcát vakarózni :)
2018. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gipszeles nem faj....nekem viszketni is alig viszketett, ki lehet birni...nem annyira rossz ahogy sokan mondjak szerintem
2018. szept. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végülis be kellett gipszelni?
2018. szept. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nna, most ezt a kérdést vajon miért emelted ki? Ha be is kellett gipszelni, már rég túl vagy rajta.

Egyébként egyáltalán nem fáj a gipszelés. De már előttem leírták többen is.

2018. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!