Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 4 napja elestem kerékpározás...

4 napja elestem kerékpározás folyamán a csuklóm azóta is fáj alsó fogásból emelni sem tudok vele és gátolva van a mozgástere is mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Flektor kenőcsöt használok rá. Az elsö nap nem volt vészes de azóta rosszabb lett.
2018. okt. 16. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én eléggé orvosfóbiás vagyok, de most már elmentem volna. 4 nap és egyre rosszabb, nézesd meg, komolyan.
2018. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jajaj. én is ráestem a csuklómra elmentem a dokihoz megröntgenezték akkor nem láttak törést doki szerint zuzódás,rándulás ilyesmi ekezdi kenegessem fáslizzam eltelt 5 hét és nem tudok egy fekvőtámaszt megcsinálni mert belenyilal a csuklómnál. vissza mentem dokihoz kértem még egy röntgent és kiderült hogy sajkacsonttörésem van és kaptam gipszet 6 hétre.könyörgöm menj dokihoz nézesd meg röntgenen.lehet hogy az első 10 napban nem mutatja ki a röntgen a törést.
2018. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj, hogy nem mutattad meg dokinak. Nem ártana!


A csukló, mint általában az összes közési po t a testen, igen sérülékeny. Az sem mindegy, hogyan estél, milyen irányú terhelést kapott. Sérülhetett porc, szalag, csont, izom. A helyedben nem várnék, amíg még rosszabb lesz. Egy rtg, aztán inkább derüljön ki, hogy "csak" egy túlparázott zúzódás, mint hogy napokkal később az elviselhetetlen fájdalom döbbentsen arra, hogy nagy gáz van.

2018. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!