Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj azóta a jobb...

Nagyon fáj azóta a jobb csuklóm, és a bal hüvelyk ujjam. Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap edzésen rosszul ütöttem meg az edzőtársam, (karatézom, szóval ez volt a feladat) annyira vizes volt a pólója, hogy egy elég erős ütésem lecsúszott, vagyis a csuklóm így kiment, és azóta nagyon fáj. Körözni például nem tudok vele, hátrahajlítani nem is tudom. Lehajlításnál is fáj, de ott nem annyira. Valamint támaszkodni sem tudok rajta. Kívűlről semmi nem látszik rajta, sehol egy lila folt, vagy dagadás. Mi lehet ez? (Illetve még a bal hüvelykujjammal beleütöttem a könyökébe és az is fáj, ha hátrahajlítom.)

Amúgy 18 éves vagyok, és lány.

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. okt. 25. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Zúzódni tuti zúzódott, de menj el megnézeni. Addig pedig fáslizd be.
2018. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2018. okt. 26. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló történt a csuklómmal. hátrahajlítás szintén nem ment,támaszkodás sem.elmentem dokihoz röntgen 2 irányú nincs törés.fásliztam kentem.6 hét után vissza mentem ujabb röntgent kértem 4 irányút kiderült hogy sajkacsont törés és gipszet kaptam rá 6 hétig most így irtam neked.
2018. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!