Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon Nagy eselyel Térd...

Nagyon Nagy eselyel Térd mutetem lesz! Mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Na hat, 2 évig kosaraztam, es multhet csütörtökön ra estem a terdemre úgy hogy kifordult a labam és roppant egyett!! (Ugye előtte is borzasztóan rossz volt a térdem) aztán pénteken mentem pálya választási napra, ahol fel altam a padrol es be roppant az egész térdem voltam kórházba is... mert nem bírok ra alni :( , és nagyon felek, ma voltam térd orvosnál MR-vizsgálatra küldött, mert azt mondta lehet műteni fognak, sőt biztosan mert elvileg kereszt szalag szakadasom van, és porc toresem, de magyar országon kb hány hónap múlva tudok műtétre jutni? Nagyon felek ettől ugye első komolyabb mutetem lesz... és nagyon meghálalnam a válaszokat!!! Előre koszonom!

2018. nov. 14. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, igen hamar jutottál MR vizsgálathoz is. Most majd keress egy orvost, és beszéld meg vele a műtétet. Nem tudom, honna a jöttél, hogy lebecsülöd a magyar orvosokat, de ebben az évtizedben tutira sorra kerülsz. A háládat meg küldd el a jóistennek. Vagy utazz haza, és akkor már menet közben megműtenek.
2018. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vigyél be kötszert, cérnát, gumikesztyűt, gyógyszereket, vért, kaját, innivalót, budipapirt, ágyneműt stb. stb.

Ja, és sok-sok vastag boritékot!!!

2018. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem most volt egy nagyobb vállműtétem. Ahogy kimondta az orvos, hogy műtenek 3 hét múlva sorra is kerültem. Totál megvoltam elégedve amúgy mindennel úgy, hogy a dokim nem fogadta el a borítékot! Az ápolónőnek is akartunk volna adni de azt mondta, hogy "neki ez a feladata". Egyedül az altatóorvos fogadta el mert neki a konzultáción adtam oda, de a műtét napján kiderült, hogy nem is ő fog altatni. Úgyhogy az új altatóorvosom már nem kapott semmit :D Egy megyeszékhelyen lakok, szóval viszonylag pikk pakk túl is lettem mindenen.

Kitartást :)

2018. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kommenteket!! Csak nagyon felek, első úgymond “nagy mutetem” !!
2018. nov. 14. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!