Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Súlyosan megsérülhetett?

Súlyosan megsérülhetett?

Figyelt kérdés
Vízforralóban vizet forraltam teához. A pult szélére raktam a vízforralót és egy pár másodpercre elmentem onnan. A húgom(26) a pultnál ült mikor leesett a vízforraló, a forró víz pedig ráömlött. Annyira fájt neki,, hogy még sírt is, ezért a anyukámmal bevittük a kórházba. Most itt állok a váróban, anyukámmal, aki hozzám sem szól. Nagyon félek, hogy komoly baja lett és ez az én hibám. Szerintetek lehetséges, hogy komoly sérülése van? Ez az én hibám?
2018. nov. 16. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

valamitől leesett, tehát ha Ő ott ült, te meg már nem voltál ott, akkor nem a te hibád.


100 fokos víz ha vissza is hűlt egy kicsit eléggé megégethette, de ha csak a ruhán keresztül, akkor lehet nem lesz vészes.


Pár perc és kiderül.

2018. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, de ha kórházba vittétek akkor valószínű hogy igen. Mennyi víz folyt rá?
2018. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Google képkeresőben a "boiling water skin burn" "forró víz bőr égés" kifejezésre elég durva képeket dob ki.



[link]

2018. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Basszus, ezt nem szabadott volna látnom...

Még mindig kezelik, annyira félek.

2018. nov. 16. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyád jó nagy tahó.
2018. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hála Istennek nem komoly, már haza is jött velünk. Egy nagyobb vörös folt van a hasán és egy kisebb a karján, de az orvos azt mondta, ezek rendszeres kezelés mellett idővel szinte teljesen eltűnnek majd. Azt mondta, hogy ő nem nyúlt hozzá, egyszer csak ráesett, és hogy nem haragszik rám, mert nem az én hibám. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2018. nov. 16. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
26 éves nőt, meg a még idősebb nővérét miért kell kísérgetnie egy anyukának?
2018. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valakinek el kellett vinnie egy orvoshoz, nem hagyhattuk ott szenvedni, megmozdulni sem bírt...Égetett már meg valam? Csak mert ha igen, gondolom tudod mennyire fájdalmas, na ha még ez az égés az ember egész hasán terül el, borzasztó fájdalom
2018. nov. 16. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!