Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tippeltek mi lehet a baj...

Mit tippeltek mi lehet a baj a térdemmel?

Figyelt kérdés
Pár napja, iszonyú fájdalom van a bal térdemben. Hirtelen jött, feszül, lüktet, nyillall egyszerre. Öt évvel ezelőtt volt egy balesetem ott mondták, hogy lehet hogy majd porcleválásom lesz. De nem vagyok biztos benne, hogy az e. Aludni sem tudok már az állandó fájdalom miatt. Járásról meg ne is beszéljünk. Lépni alig tudok. Szóval szörnyű.

#baleset #fájdalom #térd #feszülés #porcleválás #járni alig tudok #hirtelen jött fájdalom
2018. nov. 20. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Be van dagadva? Ha ezt tudnám leszűkíteném a hiba okozóit.
2018. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Látszólag nincs bedagadva, de viszont úgy érzem. És nem lehet hozzáérni sem annyira fáj.
2018. nov. 20. 23:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani hogy nem tudom kinyújtani se teljesen, addig is csak fájdalmak árán sikerül.
2018. nov. 21. 00:17
 4/9 anonim válasza:
54%
És még mindig nem mentél orvoshoz, inkább ide írogatsz? :)
2018. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs ha nem rohanok azonnal 😉 ha tehetem inkább elkerülöm. Meg időm sincs rá nagyon. De azt hiszem ez az oldal segítség nyújtása szolgál. De egyébként holnap megyek orvoshoz.
2018. nov. 21. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed ha orvoshoz mész! Nekem részleges szalagszakadásom volt pár éve, hasonló tünetekkel. Ezt egy kiment térdkalács okozta. Hasonlóan nem bírtam kinyújtani, járni meg szenvedés, főleg amikor kezdett bedagani. Legjobb ha orvoshoz mész, itt név nélkül írogat mindenki össze vissza hülyeséget. (tisztelet a kivételnek!)
2018. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 végre valaki normálisan tud válaszolni 😎
2018. nov. 22. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a terdeddel végül? Nagyon hasonló helyzetben vagyok. Megyek orvoshoz hamarosan.
2019. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Nekem 6 hetre be kellett gipszelni az egész lábam talptol combtőig. Feküdni kell végig ráadásul.
2019. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!