Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Befáslizzam mindkét bokám?

Befáslizzam mindkét bokám?

Figyelt kérdés
Hétvégén trampulinparkba megyünk a haverokkal. Viszonylag gyengébb lehet a bokám az átlagnál, mert mindkettő volt már az elmúlt években sérülve, törés, részleges szalagszakadás, és huzódások fordultak elő. Mindig rendbejöttek, meggyógyultak, és nem is szoktam tartani a sérülések megismétlődésétől, viszont a trambulinozásnál lehet rá esély. Hogy megelőzzem, az jó megoldás lehet, hogy mindkét bokám befálsizom 1-1 tekerccsel? Rögzítőm nincs,de szerintem ez is alkalmas. Viszont felengednek így, szólhatnak érte ?
2018. nov. 30. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Jót tesz ha befáslizod, és fel fognak engedni. De még jobbat tenne, ha nem kísértenéd a sorsot. Szerintem nem éri meg fél óra tarmbulinozás a 2 hét lesántulást. Én kihagynám.
2018. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!