Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdemes elmenni sebészetre?

Érdemes elmenni sebészetre?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam edzeni,és valószínűleg a túlzott megterheléstől elájultam a zuhanyban. Az állam szétnyílt, és a nyakamat is meghúztam, és azóta nagyon fáj az állkapcsom.Törés biztosan nem lehet, mert nincs felduzzadva, ha megnyomom se fáj,tehát ezért a repedést se gondolom reálisnak. Az lehetséges, hogy meghúzodott, és ha igen akkor mennyi idő amíg helyreáll illetve mit tudnék vele csinálni?

2018. dec. 3. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz mindenképpen el kellene menned, már csak az ájulás miatt is. Ő majd megmondja, kell-e menned szakorvoshoz vagy sem.
2018. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ😊
2018. dec. 3. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús ez a túlzott megterhelés dolog. Biztos, hogy nem mástól volt ?
2018. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el háziorvoshoz!

Szerintem lesz egy labor vizsgálat is.. Majd kiderül mi lesz..

Jobbulást!

2018. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Voltam háziorvosnál,de nem mondott semmi érdemlegeset. Az állam már forr össze, viszont az allkapcsom még mindig iszonyúan fáj,ha rágok. Ezzel esetleg mit tudnék tenni?
2018. dec. 9. 13:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Infratraineres edzésen vettem részt, tehát ezért gondolnám oknak a túlzott terhelést
2018. dec. 9. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!