Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Enyhe agyrázkódás lehet?

Enyhe agyrázkódás lehet?

Figyelt kérdés
Ma estem a lóról,bevágtam a tarkómat egy kicsit, hiába volt kobak. Nem volt eszméletvesztésem de nehezen keltem fel. Emlékszem mindenre. Utána kicsit hányingerem volt meg persze fáj a tarkóm és álmosnak érzem magam. Most itthon fekszem, ha nem múlik 1-2 órán belül akkor elmegyek az ügyeletre.
2018. dec. 8. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szédülés vagy rossz közérzet nem tàrsul hozzá? Nekem volt agyrázkódásom már, nem éreztem magamat valami fényesen, szemem is keresztbe àllt és nagyon fàjt a fejem. 5-6napig szigorúan feküdnöm kellett! Aludni ne feküdj le hiába álmos vagy, mert lehet az is tünete! Szerintem menjèl el dokihoz! A fejsérülés nem játék! Inkább feleslegesen menj de megnyugszol, mint bármi baj adódna!
2018. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan furcsán éreztem magam mintha most keltem volna fel. Meg rámjött a sírás is.

Most amúgy jobban vagyok.

Picit fekszem aztán elmegyünk az ügyeletre.

Az 5-6 nap fekvés az "nagyon jó" lenne mert jövőhéten vizsgázom...

2018. dec. 8. 16:00
 3/7 A kérdező kommentje:

Most már a tarkóm sem fáj csak érzem, mintha mise történt volna.

Akkor lehet hogy nincs semmi bajom?

2018. dec. 8. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Fejsérülésnél kell a vizsgálat!
2018. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Remélem azért ràvetted magad egy doki látogatasra, mert fejsérülésnél sosem lehet tudni! Ha meg mégsem, akkor remélhetőleg minden okés lesz ha màr nem fáj! Viszont ha holnap vagy a napokban érzel bármi furát, azért mègsem ártana egy vizsgàlat!
2018. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel tényleg nem volt azért annyira nagy ütés és semmi bajom nem volt 3 óra fekvés után sem, nem mentünk el. De 2 napig nem fogok sportolni és figyelek a közérzetemre. köszi a válaszokat :)
2018. dec. 8. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden oké! Azt jól teszed, ha kicsit nem sportolsz most! Szívesen a vàlaszokat! 🙂
2018. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!