Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy néz ki a normális műtéti...

Hogy néz ki a normális műtéti heg?

Figyelt kérdés
Műtöttek már lassan 1 hónapja, és érdekel, hogy hogyan néz ki a normális műtéti heg ennyi idő után. Tudtok valami linket adni, ahol képeken nyomon lehet követni, hogy x idő után hogyan kell kinéznie? Nem vészes egyébként, meg kezeltetni sem fogom, ha így marad, de egy 2-3mm vastag sötét vonalat látok, és azt hittem ilyenkorra már csak egy vékony fehér vonal fog maradni. Lehet, hogy több időt kell adni neki?

2018. dec. 11. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom neked milyen műtėted volt, de nekem császár után 1 hónappal mėg vastag volt..

1 ėvvel utana már szėp volt

2018. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 év mire rendesen meggyógyul egy heg.

Addig lehet piros, rózsaszín, lila, vastag, vékony.


[link]

2018. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkét vádlimról szedtek le anyajegyet. Annyi előnye volt, hogy most már részben átérzem a mozgáskorlátozottak helyzetét. Azóta már tudok normálisan menni, és az egyik szépen be is gyógyult (a másikat újra műtötték, mert szétnyílt), annál látszódik már csak egy vastag vörös vonal. Nem tűnik keloidosnak vagy hipertrófiásnak az alapján, amit olvastam meg láttam képeken, szerintem normális lehet. Csak azt gondoltam, hogy előbb el fog halványulni, de ezek szerint az még fél-egy év. Köszönöm a választ!
2018. dec. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!