Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladásra kapott...

Ínhüvelygyulladásra kapott valaki gipszet?

Figyelt kérdés

Mindkét kezemben van és semmi nem hat ra.

Az orvos már előzőleg be akarta gipszelni, de én nem akarom.

Se a fasli, rögzítő, lámpa, injekció kúra, krém nem használt.

Csak a gipsz marad? Mennyi ideig kell gipszben lenni? Dolgozni gondolom nem lehet vele..főleg nekem mindkét kezem érintett. Egyáltalán lehet külön külön kérni a gipszelést vagy mindkét kezemet gipszbe kell tenni?

Szerdán megyek az orvoshoz.


2018. dec. 11. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon hatásos, gyorsan segít a panaszon.

Igazából lehet külön is kérni, csak nem sok értelme van, mert ha mindkét kezed kell a munkádhoz, akkor gyakorlatilag dupla időre esel ki.

Mit dolgozol?

2018. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ultrahangos helyi kezelésed is volt?

Szerintem sokat használ a gipsz, és nem érdemes külön feltetetned. Ugyan ez elsősorban hajlam, de megerőltetés kérdése is. Ha az egyiket gipszelteted csak be, a másik kezed dupla akkora mederöltetésnek lesz kitéve.

2018. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkét kezemet konyekig begipszeltek. Január végén megyek vissza, addig pihentetés. A nyakamba kötöttek mindkettőt, szörnyen nézek ki :/
2018. dec. 13. 06:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Részvétem. De legalább meggyógyulsz :)

Kitartás!

2018. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mind a két kezed? És akkor boldogulsz a mindennapokban? Hogy tudtál gépelni? El képzelni sem tudom, milyen lehet...
2018. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A két hüvelykujjam nincs gipszben, azokkal tudok nyomkodni lassan.

Csak segítséggel tudok barmit csinálni, mindkét karom felkotve.

Sőt közben kiderült hogy teniszkonyokom van így műteni fognak és vallig gipszben leszek kb két hónapig.

2019. jan. 9. 10:09
 7/7 anonim válasza:
Oh, sajnálom. Rossz lehet ennyire másoktól függni, illetve gondolom az ünnepeket sem volt kellemes így tölteni. Mikor lesz a műtét? Az már csak az egyik kezed lesz legalább?
2019. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!