Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Félreléptem lépcsőn, most be...

Félreléptem lépcsőn, most be van dagadva a bokám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem megyek, mert körülbelül 10 óra után bejutunk hogy megröntgenezzék, aztán nem mondanak semmi olyat amitől jobb lesz... Rá tudok állni, csak fáj. Nem nagyon, csak közepesen/kicsit. A járás bicegve megy, és meg van duzzadva.

2018. dec. 13. 14:17
 1/8 anonim válasza:
Jég + pihentetés + fájdalomölő gyógyszer.
2018. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pihentesd! Az állást, járást 2 napig ne erőltesd, mert rosszabodni fog. Tegyél rá hideg borogatást, kezeld ízületi fáhdakmakra való kenőcsökkel, aludj felpolcolt lábbal.
2018. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sajtfa válasza:
29%
Orvoshoz nem is kell menni minek akkor úgy sem fáj annyira majd elmúlik kenegesd lagyos kutyastarral az enyhíti a fájdalmat
2018. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felpolcolni is kell, hogy ne legyen visszeres pangás és állott vizes borogatás. Pár nap alatt jelentősen javulnia kell. Enyhe kékes-sárgás-zöldes elszíneződés az esetleges vérzés következménye lehet.
2018. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért jobb lenne, ha látná egy orvos, de mindenképp kíméld, lehetőség szerint mankózz.
2018. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Polcold fel és borogasd, lehet reggelre még rondább lesz, legalábbis nekem másnapra rosszabb lett egy ilyen félrelépés után. Napokig csak fél lábon ugrálva tudtam a szobában közlekedni.
2018. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, valszeg elszakadt a bokaszalag, de te csak kenegesd otthon meleg vízzel, orvos minek.
2018. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek eltört egy pici csont a bokájában, simán rá is tudott állni, szóval én azért megnézetném a helyedben.
2018. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!