Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hónapja egy 200kgs súly...

1 hónapja egy 200kgs súly neki tolt egy vad rudnak orvosok tanácstalanok voltak és meg mindig faj és ott maradt egy görcs mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval Angliában dolgozom és 200/250kg súly neki tolta a kezem egy vas rudnak a fájdalomtól azon nyomva el tudtam volna ajulni fel dagadt azonnal lila volt blabla és az orvosok annyit mondtak “Paracetamol” de már egy hónap is eltelt és eléggé látni és érezni egy nagy csont szeru kemény valamit a kezembe amihez ha hozza erek faj mi lehet? Valakivel is történt már valami hasonló? Nekem felesleges orvoshoz fordulnom mert mindenre csak paracetamolt ajánlanak :/

2018. dec. 27. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vizsgálatod volt? A bő információdból gondolom, el akarják sumákolni az üyet.
2018. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt rontgenem de csak annyit mondtak nincs eltorve és ha vagyok 50 kg akkor 2 paracetamol
2018. dec. 27. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen esetben egy röntgent azért elvégeznek itthon minimum.

Az ott látottak alapján aztán lehet tovább lépni a kezelésben.

2018. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, a híres angol egészségügy...

Sajnos az ilyen nyomódásos eseteknél előfordul, hogy bár csontsérülés nem történik, de a szövetek teljesen elszakadnak. Nálunk Magyarországon ez minimum 4-5 nap kórházi megfigyelés, mert akár elhalhat a végtag.

Neked ez egy hónapja történt szóval a kezed meg fog maradni, de lehetséges, hogy egy jó vastag hegköteg van a kezedben a sérülés után. Hogy ez mikor múlik el? Talán évek alatt felszívódik.

Magán orvoshoz nem tudsz menni?

2018. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!