Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Benőtt teljesen a medusa...

Benőtt teljesen a medusa piercing talpa a számba, mit tehetek?

Figyelt kérdés

3 hete lett szúratva, minden nap kezeltem piercingekhez való krémmel, meg öblögettem is.

Minden egyes nap megnéztem, hogy látszódik-e a pc talpa.

Tegnap reggel is az volt az első, hogy ellenőrizzem, de egyetlen éjszaka alatt, alvás közben beforrt.

Konkrétan benne van a húsomban a talpa, tudom forgatni is a piercing golyójával, és nem is fáj.

De a talpa teljesen eltűnt, beforrt az egész.

Lehetetlen átszakítani a bőrt.

Nem ír vissza a piercingesem. Menjek kórházba, hogy felvágják belülről a szám és kiszedjék a pc-t?

Járt már így valaki?



2018. dec. 28. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, akkor hagyd így. Ha zavar, akkor ne a kókler piercingeshez, hanem sebészetre menj.
2018. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, a többit még nem láttam...

Csak annyit fűznék hozzá, hogy ha elmégy orvoshoz, akkor kiszedi. És akkor nem lesz bent piercinged. Tehát amíg nem okoz panaszt, hagyd így. Már úgyis mindegy... Ha beforrt, és házilag nem jön ki, akkor nincs mit tenni.

Vagy pedig eltávolítják végleg.

2018. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Hülye egy szokás, itt az eredménye.
2018. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan egyszerűen nincs, hogy 1 éjszaka alatt teljesen belenő és még be is gyógyul. Húzd szét a talpa körül az ínyt, majd kívülről nyomd a golyót befelé, rézsutosan. Ha túl rövid a szár, akkor sokszor ez lesz a vége. Illetve a fém talpasok előszeretettel ragaszkodnak befelé. Szilikon/bioplaszt talpasok ennyire nem. Illetve még nagyon sok köze van ahhoz, hogy 3 hete készült csak. Ha 2 éve lenne meg, akkor nem fordulna elő (ennyire).

A piercinges azért nem ír vissza mert nem dolgozik valószínűleg, hanem karácsony, szilveszter...stb. Hívd fel magát a szalont (ha nyitva van). Ha nem éred el őket, akkor ugyan úgy ápold tovább, majd kedden menj be hozzájuk személyesen (ha nyitva vannak).

2018. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is pont 3 hete szurattam baloldara egy talpas snake bite-ot, elég kellemetlen volt az egyik reggel mikor úgy nézett ki mintha benőtt, de volt egy rés és lényegébe a talpának az élével kihúztam és azóta minden ok. Ha van ott egy rés akkor egy pici fájdalommal fog járni de ki fog jönni ;) sok sikert
2018. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!