Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Néhány éve leugrottam a bordásfalról. Ennek következtében a bokám a mai napig meg van dagadva. Akkor a balesetin az orvos azt mondta, hogy semmi komoly. Mostanában szoritó érzést érzek a melkasomnál. Nagy a baj? Késő ilyenkor cselekedni?

jan. 1. 02:01  Privát üzenet  

A válasz
Helló, itt egy kutató orvos. Légy oly jó magadhoz, és keress fel egy orvost a problémaiddal. Amiket írsz, lehetnek ártalmatlan és súlyos állapotok tünetei is. Fáradozásod előre is köszönöm!

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 4. 17:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Lementem a háziorvoshoz, beutalt ortopédiára.

# 2/2Időpont jan. 4. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Komoly problémam van a lábujjam alatti résszel, mit csinaljak? 15/F
Aulz imént csúnyán megvágtam borotvával a fejem búbját. Lehet belőle komoly baj?
3 napja volt 1 vágásos sérülésem, nem túl komoly ezért nem is gondoltam orvosra, most úgy látszik nem akar gyógyulni, mit tegyek?
Beleléptem egy rozsdás szögbe szombaton, de nincs semmi komoly jele (vér) fertőzésnek, akkor nem kell tetanusz, ugye?
Lehet komoly bajom? Estefelé nagyon erősen beütöttem a lábszáram,2-3m magasról leestem, vminek az élébe ütöttem.
Mindkét térdemen csont szerű kinövés van, az orvos azt mondta hogy a térdkalácsomnál az ínszalag le van tapadva. Ez nagyon komoly?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!