Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csukló-alkar inhüvelygyulladás?

Csukló-alkar inhüvelygyulladás?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja kezdődött, azt hittem szimpla izomláz, de már a húzódzkodás is rettenetesen fáj. A lényeg nagyon megerőltettem a csuklómat, ha nem mozgatom, nem emelek súlyt akkor csak egy kicsit fáj. Orvos nélkül meg tudom oldani, vagy marad az orvos? :D csuklóm és át megy alkarba is. Napi szinten aktív, tehát nem nagyon pihentettem... Vélemények?
2019. jan. 2. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos a karod, akkor orvoshoz mégy, és ha rendbejöttél, akkor meg utána keresel egy hozzzáértö embert (edzö!), aki megmutatja, hogy hogyan kell szabályosan végezni a gyakorlatokat.
2019. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy aktívan használod a csuklódat napi szinten, meg az, hogy húzódzkodás, egyáltalán nem ugyanaz. Ha még használni akarod az életben, akkor végre kezdd el pihentetni minimum. Ha nem javul tőle, akkor orvos!
2019. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meggyógyult a kezed? Nekem is ez a problémám és az orvos gipszbe akar tenni.
2019. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És miért nem hagyod? Nem akarsz meggyógyulni?
2019. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már 100%-osan megjavult. Már egyáltalán nem fáj. Meg kellett erősìteni + rengeteg pihentetés.
2019. jún. 7. 03:44
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nekem is ez a problémám és az orvos gipszbe akar tenni."

"És miért nem hagyod? Nem akarsz meggyógyulni?"

Továbbá: te pihenteted? Mert látod, a kérdezőnek is csak addig fájt rettenetesen, amíg nem nagyon pihentette, hanem húzódzkodásokat csinált, (többek között) a pihentetéstől pedig rendbe jött.

2019. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az hogy nem szeretnek meggyógyulni csak felek a gipsztol.

Ma kell visszamennem hozza be a kórházba most, nem a magánrendelesre mert ott nem tudja begipszelni.

Muszáj gipszbe tenni mert már más lehetőség nincs. Azt mondta első körben 2 hónap gipszre szamitsak de mit jelent az első körben?

Van valaki akinek gipszbe tettek? Lenne par kérdésem.

2019. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem tettek. Szerencse nem volt gyulladva

Végül kiderült, hogy nem volt begyulladva. Azt hozzátenném.

2019. jún. 12. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!