Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ilyen tünettel mehetek holnapi...

Ilyen tünettel mehetek holnapi edzésre? Aggódom, hogy nem.

Figyelt kérdés

Először voltam pár napja csoportos erősítő edzésen. Viszont a két karomat nem tudom azóta kinyújtani. A könyökömnél hosszában fáj, nem lehet kinyújtani. Próbáltam már a magnéziumot, sportkremet, forró fürdőt. Lehet meghúzhattam a 2 kezemben valami izmot?

Mehetek így edzeni vagy hagyjak ki 1 órát?



2019. febr. 4. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima izomláz szerintem
2019. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint mikor elmész kondiba emelgeted a súlyokat és utánna beáll a kezed és nem tudod kinyújtani. :D

Valószínű csak izomláz.

2019. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És akkor ettől függetlenül mehetek holnap edzeni? Nem lesz baj?

Mennyi idő mire ez jó lesz újra?

2019. febr. 4. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát te érzed bírod-e. Ha nagyon izomlâzam lenne én nem mennék, taratanák egy pihenőnapot
2019. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%
Sima izomláz, ilyenre nem segít sem a magnézium, a forró fürdő meg csak ront rajta. Az izomlázra még többet kell edzeni, jól szét kell húzni az izmot..Edzés után szoktál nyújtani? Ha nem, akkor ne csodálkozz, hogy beszarsz a fájdalomtól..Menj csak nyugodtan széthúzni azokat az izmokat jobban, nincs kihagyás
2019. febr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden edzés után 10perc nyújtás van. Ennyi fér bele.
2019. febr. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!