Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szakított a barátnőm nagy...

Szakított a barátnőm nagy balhé volt. Eltört a kezem?

Figyelt kérdés

Csunyan szakitott 1,5ev utan.

A sulibol ki akart rugatni a hazugsagaival.

Belevertem mergembe a falba.

1 ütés volt csak a kisujjam es a gyurusujjamon az a csont tudjatok az a csucsok az oklon a kezfejem kozepere felcsuszott es a kezfejem is szettort.

Hetfon lehet mutik.

Sose lesz mar olyan mint regen?

Nagyon latszani fog?

Most rogzitve van.

18fiú.

Válaszokat előre is köszönöm.


2019. febr. 7. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A barátnőd verted bele a falba, vagy belevertél a falba? Bár a válasz szempontjából mindegy, mindkét esetben orvost javaslok, aki tájékoztat a sérülésekről és a gyógymódokról.
2019. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Na látod ennyit nem ért meg a barátnőd .

A fiúknak meg van az a lehetősége ,hogy mindig ők választanak .Ahogy a nótában is ,1 helyébe 1000 is akad .

Hát igen,ez a diák szerelem .

2019. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

A műtét hegei mindenképpen megmaradnak. Hogy a kezed mennyire lesz 100%-os a műtét után azt így látatlanban nem lehet megmondani.

Egyébként aranyos, hogy azt hiszed a barátnőddel van a baj, de amit leírtál az alapján te vagy ideggyenge. Épp elméjű ember nem üti a falat.

2019. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Épp elméjű ember nem akarja a masikat kirugatni a hazugsagaival ;)

Es igen belevertem a falba hogy ne csinaljak más hulyeseget :)

Más ember nem csak ennyit tett volna.

2019. febr. 7. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem, más ember valóban nem ezt tette volna. Épp eszű ember sem másban sem magában nem okoz kárt csak azért mert ideges.

Ne magadból indulj ki. A barátnőd helyében én is dobtalak volna. Gondolom az élet más területén is hasonlóan labilis elmeállapotban vagy...

2019. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudod 18 vagyok, ha kirugnak a hazugsaga miatt mar baszhatom a sulit ;)

Majdem elbaszta a jövőmet.

És nem nem vagyok ilyen egyaltalan.

Teljesen nyugodt, higgadt ember vagyok.

A hozzám közel állók is meglepodtek.

2019. febr. 7. 13:33
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
58%
Le kell higgadnod ilyenkor. Amúgy meg nem érte meg, sosem lesz a régi. De ez már mindegy, viszont nem értem hazugsággal hogy rugathat ki.
2019. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!