Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi pattanhatott el az alkatomban?

Mi pattanhatott el az alkatomban?

Figyelt kérdés

Már a testépítés kategóriába kiírtam, de hátha itt több szerencsém lesz.

Egy pár (most hogy belegondolok, jópár) hete fej fölé nyomás közben a bal alkarom belső felének közepén éreztem hogy valami elpattan. Nem volt nagyon fájdalmas, nem vérzett be, semmi.

Azóta folyamatosan ha megpróbálok fej fölé nyomni, de csak akkor, ha viszonylag közel van a két kezem egymáshoz (kb vállszélesség) akkor ott azon a ponton fáj. (viszonylag erős, szúró fájdalom)

Egyébként a mindennapokban, más gyakorlat közben, vagy akár ugyanennél a gyakorlatnál szélesebb fogással egyáltalán nem érzem.

A fájdalom egyáltalán nem csillapodott vagy rosszabbodott, ugyanolyan, mint a legelején.

Valaki valami ötlet?


2019. febr. 7. 21:19
 1/4 A kérdező kommentje:
*alkaromban
2019. febr. 7. 21:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ínszalag szakadásnak tűnik, legalább részlegesnek, az szokott "elpattanni". Amit nem értek, hogy miért nem mentél még vele orvoshoz? Szeretnél magadnak egy kis maradandó károsodást? Háziorvoshoz legalább menj el, az majd továbbirányít a megfelelő helyre.
2019. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ORVOSHOZ!!!

Ahogy az előttem író tanácsolja.

2019. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ínszalag szakadás, megerőltetés lehet. Ezzel jó lesz orvoshoz menni. Egyik rokonomat most fogják ezzel műteni. Ő sem vette komolyan az elején.
2019. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!