Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha beütöttem a karom nagyon...

Ha beütöttem a karom nagyon pénteken de nem lett kék-zöld, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon megütöttem a karom az ajtónál a munkahelyen egy rossz mozdulat miatt. Piros volt akkor a helye és égő érzésem volt, aztán estére el is múlt így elfelejtkeztem róla. Ma sem látszott semmi, ha megnyomom fáj egy kicsit de ennyi. Gondoltam rá, hogy bekenem valamivel de elfelejtettem.

Lehetséges, hogy holnapra mégis kékülni/lilulni fog a helye vagy már nem lesz ebből gond?

Csak mert hétfőre nem szeretnék kék foltos lenni :S

Köszönöm ha valaki tud válaszolni!


2019. febr. 9. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem is lesz? Már hogy soha? Ha megint beütöd, akkor lesz.
2019. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
35%
Úristen és mi történik, ha kék foltod leszel?? Előfordul az ilyen. Nagy ügy..
2019. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mivel rövidujjúban vagyunk az ügyfelek előtt, gyönyörűen mutatna egy baromi nagy színes folt rajtam.


Ilyen ritka bunkó emberek minek írnak ide? Komolyan olyan elkeserítő. Az ember normálisan feltesz egy kérdést, erre ilyen barmok írnak ide.

2019. febr. 10. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
A válaszolók nagy részének az agyi szintje kb egyenlő a nullával, itt is megmutatkozik. Azért van ez az oldal, mert a kérdés kiírója tanácsot/segítséget vár. Aki nem tud érdemben válaszolni egy kérdésre,mi a francért megy oda egy baromságot leírni, vagy megbántani a másikat? Ez is teljesen normális kérdés, amire a kérdező egy normális választ nem fog kapni az első két hülye válasza miatt. És ma már ez a sok sokadik ilyen, ami szörnyen unalmas. Beteg, rosszindulatú emberek tömege van itt az oldalon, akiknek életük nincs és itt élik ki magukat. Grat!
2019. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
30%
Hát tőled sem kapott jobb tanácsot. Tőlem viszont igen, mégpedig azt, hogy sz*rja le, csak tudni kellene szöveget értelmezni!
2019. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5: Nem is a kérdésre válaszoltàl, és te se tudsz egyáltalán szöveget értelmezni. Vagy neked az felfoghatatlan, hogy komoly munkahelyen, fontos ügyfelekkel tárgyalva számít a megjelenés?

Egyszerűen arra kellett volna válaszolni, hogy kenjem-e be valamivel vagy ne, nem okoskodni. De direkt szétbarmoltad a kérdésem,büszke lehetsz magadra. Buta és rosszindulatú vagy. Azt hittem csak a párkapcsolatok illetve családi kapcsolatok témakörben vannak ilyen hülyék, de tévedtem. Felesleges kérdést feltenni, mert te is arra élvezkedsz, hogy direkt baromsàgot írj. Hányingerkeltő.

2019. febr. 10. 08:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bekenheted valami zúzódás elleni krémmel, de még így is előfordulhat, hogy bekékül. Ha a szövetek között bevérzik (hematoma), akkor bizony el is fog színeződni. Ez még megjelenhet 1-2 nap múlva is.
2019. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Kend amivel tanácsolták.

De azért gondolkodj el, miért is annyira kínos egy kis baleset miatt kék foltos karral megjelenni. Van akinek ferde az orra, a másik kövér, a harmadik dadog. A te karodon pedig egy ronda véraláfutás éktelenkedik. Ez sem jellemhiba, és ráadásul el is fog múlni. Addig meg tapasztalatot szerezhetsz arról, milyen érzés valami feltűnő testi hibával élni. (Bár ez csak halvány utánzat az igazi problémákhoz képest.) Lazulj el, és figyelj. Kapsz majd néhány együttérző pillantást, pár javaslatot, hogyan kezeld. Ha nő vagy, lesz aki azt hiszi majd, hogy megvertek, és ezügyben ad jótanácsot. Csodálkoznék, ha negatív megjegyzést tenne rád bárki is.

2019. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7: Köszönöm az értelmes válaszod!! Egyelőre semmi nem látszik, de én is attól félek, előfordulhat, hogy később jön elő. Bekenem a fekete nadálytővel.


#8: Neked is köszönöm szépen! Igen nő vagyok.

2019. febr. 10. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!