Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Napok óta fáj a bokám. Mi...

Napok óta fáj a bokám. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Péntek este elkezdett fájni a bokám, amikor léptem. (A bokám külső felén, közel az achilles ínhez, mintha belül fájna). Ha mozgatom, vagy sétálok, akkor egyre jobban fáj, szinte járni sem tudok. Olyan érzés mintha kopna. Az nem tudom, hogy számít e, de még jó pár éve volt egy balesetem, aminek köszönhetően részleges bokaszalag szakadásom lett, de maradéktalanul meggyógyult. Most befásliztam, és tettem rá egy bokarögzítőt, emiatt kevésbé fáj, ha lépek, mert nem tudok miatta nagyot lépni. De a hirtelen mozdulatok nagyon fájdalmasak. Bekentem flectorral, de nem használ semmit. Kívülről nem látszik semmi, nincs bedagadva és belilulva sem. Még azt vettem észre, hogy ott ahol fáj, ott nyomásra egy kicsit érzékeny. Ha túl szorosan kötöm a fáslit, akkor nagyon fáj minden lépés.

Volt már valakinek hasonló? Esetleg valami tipp?

Ha nem múlik, akkor megyek vele orvoshoz, bán ami nálunk van, nem nagyon tud mondani semmit.



2019. febr. 11. 15:42
 1/2 anonim válasza:
Megzúzodhatott
2019. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem nagyon szabadna megerőltetni,annál jobban fáj
2019. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!