Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Valoszinuleg fesuleskor megsertettem egy “valamit” a fejboromon, fogalmam sincs, hogy anyajegy volt vagy szemolcs vagy mas, de ha hozzaerek, nagyon faj. Ez borgyogyaszos tortenet vagy elmulik?

Azt gondolom magamrol, hogy eleg jol turom a fajdalmat, de hozzaerek ehhez a valamihez, es nem birom hang nelkul...

Veletek esetleg tortent mar hasonlo?

febr. 11. 23:41  Privát üzenet  

A válasz
Az minden fele keppen borgyogyasz.. nekem a dednagyim jart igy h valamit felsertett fesuvel es nagxon fajt neki majd egy ido utan elmult neki es megint felsertette aztan elvittuk borgyogyazhoz es kiderult h anyajegy volt es elrakosodott.. szoval jobb nem halogatni inkabb nezesd meg☺

# 1/1Időpont tegnap 07:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elkapart anyajegy?
Testnevelés óra folyamán egy rosszul sikerült gyakorlatnak köszönhetően megsérült a hátamon egy anyajegy, érdemes orvoshoz fordulni?
Mit tegyek ha a melltartópántom kisebesítette az anyajegyem?
Belekaptam az anyajegyembe lehet bajom?
Lehet baja az anyajegyemnek?
Milyen nyoma marad az anyajegy eltávolításnak arcon? Kb 4-5 mm átmérőjű,1 mm magasságú, tehát nem nagy. Varrni fogják. Nem szeretném, ha csúnya maradna az arcom. Vagy utána lehet plasztikázni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!