Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tudnátok segiteni? 3 napja...

Tudnátok segiteni? 3 napja volt egy autóbalesetem és beütöttem a lábaimat az előttem levő ülésbe.

Figyelt kérdés
Mit javasoltok? El kellene mennem egy vizsgálatra vagy el fog mullani? Nem mondom, hogy kibirhatatlanúl fáj de azért nem kellemes érzés. Fel van dagadva és tiszta kék és sárga (3 helyen volt megütve) de tudok vele járni. Viszont sántitok egy kicsit
2019. febr. 16. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz ha elmész.

Mert ha pl. egy vérrög képződött az ütés következtében akkor ciki lesz emiatt fulladozni/meghalni.

2019. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg. Inkább mondja azt az orvos, hogy nincs semmi bajod, mint ne derüljön ki egy komoly baj.
2019. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korábban azt mondtam volna, hogy oda se neki, viszont decemberben egy kollágám attól kapott tüdőembóliát, hogy korábban kibicsaklott a bokája futásnál, és a vérrög ahogy felszakadozott, a tüdejében állt meg. Szerencsére gyorsan elvitték kórházba, és most már dolgozik, de még szed gyógyszert.
2019. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Sezrintem ezt ő jobban tudja, hogy használja az autót. Ha pl. bevásárol vele, meg hóeséskor ki sem jön (volt egy ilyen ismerősöm, mindig mondta hogy ez az autó havat-sólét nem látott), akkor minek téli. Nekem van, mert mindig megyek. Viszont ifjútitánként volt olyan autóm, amit november végén elraktam, és márciusban vettem elő. Ott csak nyári garnitúra volt.
2019. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi, ez előző nem ide ment volna.
2019. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!